Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Udany weekend zawodników Azymutu Mochy

W miniony weekend zawodnicy HKS Azymut Mochy walczyli na kilku frontach z dobrymi, a nawet bardzo dobrymi rezultatami.

W Miliczu odbyły się w dniach 20-21 maja Mistrzostwa Polski Leśników. Potrójny triumf święciło rodzeństwo Seidel (dzieci pana leśniczego z Moch – Marka Seidel). I tak Julia (17 lat) bezapelacyjnie wygrała bieg seniorek, natomiast Jagoda i Nikodem wygrali biegi w kategoriach juniorskich. Dzięki temu cała trójka zakwalifikowała się do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Leśników, które odbędą się w sierpniu w Szwecji.

Zofia Galla uczestniczyła w silnie obsadzonych międzynarodowych zawodach o Puchar Twierdzy Przemyśl. W doborowym towarzystwie Zosia ukończyła rywalizację na trzeciej pozycji.

Gracjan Cupryś brał udział w Miejskim Rajdzie – Poznańska Bimba. Drużyna Gracjana, który startował w parze z kolegą z WKS Grunwald Poznań zajęła drugie miejsce w kategorii Pestka.

Marta Murawska zajęła IV miejsce w biegu na 10 km w Rydzynie (22 maja) dookoła zbiornika retencyjnego. Zawody organizowała PWSZ w Lesznie.

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERÓW

Marta Murawska na IV pozycjiMarta Murawska na IV pozycji

Zosia na starcie sprintu (3.etap) w PrzemyśluZosia na starcie sprintu (3.etap) w Przemyślu

Puchar Twierdzy Przemyśl miał historyczną oprawęPuchar Twierdzy Przemyśl miał historyczną oprawę