Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Spotkanie autorskie z pisarką Wiolettą Piasekcą w GCKiB w Przemęcie

W czwartek, 14 stycznia, w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Przemęcie odbyły się spotkania autorskie z pisarką Wiolettą Piasecką. Na dopołudniowych spotkaniach z autorką zjawiły się dzieci z szkół podstawowych z Starkowa, Radomierza i Przemętu. Popołudniowe spotkanie otwarte było także dla dorosłych czytelników.
Pani Wioletta Piasecka pochodzi z Elbląga. Jest autorką ponad 40 opowieści i bajek dla dzieci, wśród których są m.in. przepiękna opowieść „Mała Cyganeczka”, która dotychczas sprzedała się w ponad 100 tys. egzemplarzy, a także ostatnia książka autorki – „Zagadki Piłkarskie. Drużyna marzeń”. Jak powiedziała autorka szczególną opowieścią w jej pisarskiej karierze jest również baśniowa biografia Christiana Andersenie „W poszukiwaniu szczęścia”.
Podczas spotkań z młodymi czytelnikami Wioletta Piasecka opowiadała nie tylko o swojej twórczości. Nie zabrakło zabaw dla dzieci, konkursów i wróżb, a nawet odgrywania scen z książek pisarki. Autorka, która wystąpiła w stroju wróżki, od razu zyskała sympatie młodych uczestników spotkania. Było bardzo wesoło! Co więcej wizyta Pani Wioletty w Przemęcie była okazją do zakupu książek po wyjątkowo okazyjnej cenie. Książki autorka bardzo chętnie podpisywała. Tych, którzy nie mogli w tym dniu kupić książki, zapraszamy na stronę internetową Wioletty Piaseckie – http://www.wiolettapiasecka.pl/
– To z pewnością nie ostatnia wizyta Pani Wioletty w Przemęcie. Jak nam zdradziła w tej chwili pracuje nad pierwszą powieścią dla dorosłych. – mówi Maciej Ratajczak, dyrektor GCKiB w Przemęcie. – Po wysłuchaniu fragmentu, przeczytanego przez samą autorkę, myślę, że zapowiada się prawdziwy hit. Czekamy więc z niecierpliwością.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]