Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Wesoły Dzień Kobiet w Przemęcie – rekordowa frekwencja i salwy śmiechu

Tyle kobiet w jednym miejscu jeszcze nie było. Na koncercie z okazji dnia kobiet, który 8 marca zorganizowało Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie sala okazała się zbyt małą. Brakowało nie tylko miejsc siedzących ale i stojących.
Tradycyjnie dzień kobiet w Przemęcie to dobra zabawa. Podczas tegorocznego Wesołego Dnia Kobiet wystąpił kabaret „Dziura” z Bukówca Górnego. Śmiechu było naprawdę sporo. Kabaret „Dziura” to renoma sama w sobie. Na scenie pojawiły się również dziewczyny z zespołu „Gioielli”. Ania i Angelika, czyli Girls „GIOIELLI” Band, zaśpiewały kilka piosenek, których bohaterkami są kobiety. Świetne wykonania. Wreszcie na koniec na scenie pojawił się Kabaret SteFAN, wzbudzając wielki entuzjazm. To był mocny koncert w stylu disco polo. Panowie zaśpiewali kilka wyjątkowo dynamicznych piosenek disco. Nie zabrakło żartów, które chwilami były naprawdę mocne. O tym, że zabawa była świetna, niech świadczy fakt, iż panowie bisowali aż trzy razy, w efekcie czego program z 30 minut przedłużył się do ponad godziny. – Po prostu nie potrafimy odmówić kobietom! – wyjaśniają członkowie kabaretu.
O to, aby na koncercie było nie tylko wesoło ale i smacznie zadbały Panie z KGW w Przemęcie, które upiekły na tę okazję ponad 700 pączków! Było wesoło i słodko.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors