Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

MAŻORETKOWE SHOW w Mochach

W niedzielne popołudnie, 3 kwietnia 2022 r. w sali sportowej szkoły w Mochach odbyło się Mażoretkowe Show. To druga edycja pokazu mażoretek licznie zebranych z czterech gmin, którego pomysłodawcą jest Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowały się mażoretki „Vena” z Przemętu, mażoretki „Twins” z Włoszakowic, mażoretki „Verwa” z Kwidzynia oraz „Nutki” z Lipna.
Instruktorami wszystkich tych grup są trenerki Małgorzata Kujawa i Karolina Prałat. Mażoretkowe Show to świetna okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności, podsumować dotychczasowe działania, ale i podziękować wszystkim tym, dzięki którym mażoretki są naszym powodem do dumy!
Podczas show, zaprezentowało się łącznie 10 grup. Kadetki, juniorki a także zaawansowane mażoretki czyli seniorki z 4 gmin. Mażoretkowe Show Mochy 2022 było również okazją do wspomnień, ponieważ tancerki prezentowały nagrodzone choreografie na mistrzostwach Polski i Europy, a także nowe choreografie które dopiero zostaną ocenione na tegorocznych mistrzostwach świata. Mażoretki zaprezentowały 20 choreografii z różnymi rekwizytami.
Podczas koncertu zostały wręczone statuetki oraz podziękowania dla Przedstawicieli gmin:

  • Pana Jacka Nowaka – Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń,
  • Pana Łukasza Litkę – Wójta Gminy Lipno,
  • Pani Elżbiety Wity – Przewodniczącej Rady Gminy Przemęt, reprezentującej Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka

Podziękowanie trafiło również do Pana Rafał Jagodzik – Prezesa zarządu związku Komunalnego we Włoszakowicach, założyciela Mażoretek Twins oraz przedstawiciela Stowarzyszenie MTS Aktywne Włoszakowice. – Serdecznie podziękowania za okazaną życzliwość i przyjazną dłoń, za uśmiech, za bezinteresowną pomoc . Dzięki Państwu wsparciu możliwe było i jest realizowanie naszych planów, ale przede wszystkim spełnienie naszych marzeń i osiąganie sukcesów. Bardzo dziękujemy!- mówiła Karolina Prałat, która prowadziła koncert. Podziękowania oraz statuetka zostały przekazanetakże dla Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Przemęcie Pani Agnieszki Kędziory, która koordynuje organizację całego przedsięwzięcia. Mażoretki podziękowały osobom które pomogły w przygotowaniu sali oraz całej oprawie podczas koncertu. Na zakończenie Mażoretki zatańczyły wspólną choreografie. Był to dzień pełen wrażeń. Zdecydowanie Mażoretki podbiły Mochy!

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors