Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Kabaret Czwarta Fala z okazji Dnia Kobiet!

Dnia 8 marca 2023 r. wspólnie świętowaliśmy Dzień Kobiet w sali widowiskowej GCKiB w Przemęcie.
Wydarzenie odbyło się w dwóch turach i łącznie gościliśmy ponad 400 Pań z terenu gminy Przemęt i okolic. Klimat tego dnia był naprawdę wyjątkowy. Na wejściu czekał czerwony dywan, a w środku ścianka do robienia zdjęć.
Impreza rozpoczęła się powitaniem oraz życzeniami złożonymi przez p.o. Dyrektora GCKiB Szymona Piechowiaka. Po krótkim wstępie na Panie czekała niespodzianka, jaką było losowanie voucherów zasponsorowanych przez Centrum Medyczne SALUS. Po wylosowaniu szczęśliwców nadszedł czas na gwóźdź programu, a był nim występ kabaretu „Czwarta Fala”. Panowie przyjechali do Nas aż z Kielc! I oprócz dostarczonej dawki humoru podczas skeczów, zaskoczyli Nas parodią piosenki „Przekorny los” Zenka Martyniuka w wykonaniu jednego z członków kabaretu.
Po występie Wójt Gminy Przemęt złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia oraz zaprosił na słodki poczęstunek przygotowany przez KGW Siekówko.
Przy wyjściu wszystkie Panie otrzymały kwiaty wręczane przez Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka, Zastępcę Wójta Waldemara Kalitkę oraz p.o. Dyrektora GCKiB Szymona Piechowiaka.

Dziękujemy wszystkim Paniom za obecność. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu!

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors