Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Ahoj przygodo! To był tydzień pełen wrażeń

Ahoj przygodo! To był tydzień pełen wrażeń

Ahoj przygodo! To był tydzień pełen wrażeń.
Wakacje rozpoczęliśmy dniem na plaży. Dzieci poznały czym jest żeglarstwo, jak wygląda nauka w szkole żeglarskiej, w której zajęcia odbywają się na wodzie. Poznały przedmioty związane z życiem na morzu, między innymi luneta czy sekstant. A o tym wszystkim opowiedziała nam Marta Glumińska, która do takiej szkoły uczęszczała. Druga część zajęć upłynęła przy wspólnej zabawie, przeciąganiu liny i budowaniu zamków z piasku.

We wtorek towarzyszyła nam atmosfera rywalizacji. Były animacje, wyścigi rzędów oraz gry zespołowe. Dla dzieci najlepszą atrakcją była czerwona oranżada i gra w kapsle.

Kolejnego dnia w sali GCKiB zebrali się fani Pokemon oraz Minecraft. Przez dwie godziny tworzyliśmy, budowaliśmy i programowaliśmy postaci z klocków LEGO. Warsztaty prowadziła firma Bricks 4 Kidz – Wolsztyn / Grodzisk Wlkp.

Wakacyjną przygodę zakończyliśmy wyjazdem do parku rozrywki „Majaland”. Na uczestników czekało tam mnóstwo atrakcji, karuzele, statki i strefa wodna oraz drewniana kolejka „Wilkołak” – tylko dla tych odważnych 😉

Sami zerknijcie co się u nas działo!

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors