Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Dekada tańca i pasji. Mażoretki Vena świętują 10 Lat!

Dekada tańca i pasji. Mażoretki Vena świętują 10 Lat!

Gdy dziesięć lat temu Mażoretki Vena rozpoczęły swoją działalność, niewielu zdawało sobie sprawę z tego, jaką fenomenalną podróż mają przed sobą. Dziesiątki nagród, setki występów – wszystko to stało się częścią ich historii.

Dziesięć lat pełnych pasji, determinacji, a przede wszystkim – wspaniałego tańca pod kierunkiem niezastąpionych instruktorek – Karoliny Prałat i Małgorzaty Kujawa.

Od chwili debiutu, mażoretki z Przemętu zdobywały serca publiczności swoim zaangażowaniem, determinacją i umiejętnościami. Za nami już dekada ich działalności, w trakcie której zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia, błyskotliwie prezentując się na scenach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Jubileuszowy koncert odbył się na hali sportowej w Mochach i był prawdziwą ucztą dla oczu i uszu. Dziewczyny przygotowały zupełnie nowe układy taneczne, które opowiadały historię zespołu. Szczególnie wzruszający był występ mażoretek-absolwentek, które wróciły na scenę z układem inspirowanym muzyką Michaela Jacksona, przypominając o swoim niezłomnym duchu i radości z tańca.

Podczas koncertu można było podziwiać wszystkie tancerki zespołu Vena – od najmłodszych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem, po te doświadczone, które są częścią zespołu od samego początku. Wszystko to działo się w niesamowitej atmosferze, dzięki doskonałej choreografii, kostiumom i scenografii.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Przemętu dostarczyła muzyczne tło dla tancerek, podkreślając długoletnią współpracę i przyjaźń obu grup. Ich harmonijne brzmienia idealnie komponowały się z energią i rytmem mażoretek.

Podczas jubileuszu nie zabrakło również oficjalnych chwil. Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, podziękował zespołowi za ich wkład w kulturę regionu i wręczył pamiątkowe medale oraz symboliczny czek.

Wieczór zakończył się w słodkim stylu, z tortem dedykowanym tancerkom, podkreślając, że ten jubileusz to nie tylko przeszłość, ale przede wszystkim obietnica przyszłości.

Dekada za nami, ale po tym, co widzieliśmy w niedzielę, jedno jest pewne: Mażoretki Vena mają przed sobą jeszcze wiele wspaniałych chwil. Czekamy z niecierpliwością na kolejne dekady pełne tanecznych osiągnięć!

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors