Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Magia świąt zawitała do Przemętu. Pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

Magia świąt zawitała do Przemętu. Pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

W minioną niedzielę mieszkańcy Przemętu oraz okolic mieli okazję doświadczyć niezapomnianej magii świąt podczas pierwszego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 15:00 i trwało aż do godzin wieczornych, dostarczając nie tylko wspaniałych przeżyć, ale także uśmiechów i radości.

Całe świętowanie rozpoczęło się występami utalentowanych dzieci ze szkół, które prezentowały się zarówno w tańcu, pokazach, jak i w grze na instrumentach. Dodatkowo, scena rozbłysnęła wspaniałymi śpiewami. Nieocenioną rolę odegrały także sekcje działające przy GCKiB w Przemęcie; sekcja wokalna S!ING, Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz mażoretki Vena, które swoimi występami podniosły poziom magii w powietrzu. Ponad dwustu małych artystów udowodniło, że talent nie zna wieku.

Wyjątkowym punktem programu były odwiedziny Świętego Mikołaja, który zawitał na scenie równo o 17:30. W otoczeniu uroczej świątecznej scenerii rozdawał on dzieciom słodkie upominki, tworząc tym samym niezapomnianą chwilę dla najmłodszych.

W ramach dodatkowych atrakcji organizatorzy przygotowali warsztaty z malowania bombek, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, kolejkę na szynach dla najmłodszych, wystawa prac uczestników Klubów Senior+ z Gminy Przemęt, ognisko oraz odwiedziny ponad 2-metrowego misia polarnego, który przyciągał uwagę wszystkich uczestników.

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć naszych Kół Gospodyń Wiejskich, które zaserwowały uczestnikom wspaniałą świąteczną ucztę, a stoiska pełne wigilijnych potraw zachęcały do degustacji przysmaków. Prawdziwy raj dla miłośników piękna i rękodzieła stworzyli lokalni wystawcy oraz szkoły, prezentując wyjątkowe ozdoby, tworzone z pasją.

Jarmark zwieńczył wyjątkowy koncert świąteczny Szymona Gądy, który wraz z solistami, uświetnił wieczór repertuarem pełnym hitów polskich oraz zagranicznych.

To niezwykłe wydarzenie nie tylko połączyło mieszkańców Przemętu w atmosferze radości i świątecznego klimatu, ale również utrwaliło się w pamięci jako pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy. Mamy nadzieję, że ta świąteczna muzyka i słowa które dzisiaj wybrzmiały oraz wszystko to, co towarzyszyło nam w tym dniu zostanie z Państwem na długo. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólne wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors