Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

W świątecznej krainie magii. Niezapomniany wyjazd do Deli Parku

W świątecznej krainie magii. Niezapomniany wyjazd do Deli Parku

Okres przedświąteczny Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie zakończyło niezwykłym wyjazdem dla dzieci do Deli Parku. Przygoda rozpoczęła się od spotkania z elfem i pisania listu do św. Mikołaja. Po chwili pełnej kreatywności i rysowaniu rozmaitych marzeń dzieci wrzuciły listy do skrzynki, a stamtąd powędrują one prosto do dalekiej Laponii. Następnie uczestnicy spotkali się z samym świętym Mikołajem, który sprawił, że każde dziecko poczuło się jak bohater bajki świątecznej. Było wspólne śpiewanie kolęd, zdjęcia oraz wpisanie się do księgi gości.

Kolejnym punktem wyjazdu były warsztaty pieczenia pierniczków. Dzieci udały się do zaczarowanej kuchni, gdzie poznały tajniki powstawania pierniczków i same tworzyły różnorodne, pachnące arcydzieła. Rozmowy o wigilijnych tradycjach i potrawach przeniosły nas w świąteczny nastrój, a dzieci dzieliły się swoimi opowieściami o świątecznych przygotowaniach. W oczekiwaniu na wypiek pierniczków najmłodsi udali się do małpiego gaju, gdzie śmiech i zabawa tworzyły wesołą atmosferę.

Zakończeniem przygody w Deli Parku był spacer wśród kolorowych iluminacji świetlnych, które sprawiły, że uczestnicy czuli się jak w prawdziwym baśniowym świecie. Największą atrakcją dla dzieci był spacer oświetlonym mostem w podniebnej eko-wiosce. Mimo niesprzyjającej pogody była to niezapomniana przygoda i magiczne zakończenie przedświątecznego okresu!

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors