Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Pasowanie i Dzień Edukacji Narodowej w Biskupicach

13 października 2016 roku w Szkole Podstawowej w Biskupicach odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców, uczniowie oraz Joanna Karkowska, Inspektor ds. Oświaty w Gminie Przemęt. W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Renata Jankowska, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.
W części artystycznej samorząd uczniowski oraz przedstawiciele klas IV – V pod kierunkiem Marty Bosy, wierszem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień.
Był to czas szczególny dla pierwszoklasistów, którzy zostali uroczyście przyjęci do grona uczniów. W tym roku ślubowanie składały nie tylko dzieci, ale też i rodzice, którzy przyrzekli, że będą kochać swoje dzieci i zawsze je wspierać. Olena Nowak przeniosła swoich wychowanków i całą szkołę w świat „Zaklętego lasu”, w którym zła wiedźma zaczarowała panią dyrektor i aby ja odzyskać pierwszaki musiały wykonać szereg zadań. Na szczęście spisały się na medal i wszystko dobrze się skończyło.
M. Bosy, O. Nowak

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors