Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Koncert karnawałowy w GKCiB

W niedzielę, 16 stycznia br. na scenie GCKiB w Przemęcie odbył się koncert karnawałowy Młodzieżowej Orkiestry Dętej GCKiB w Przemęcie. Koncerty karnawałowe w Przemęcie to już tradycja. Każdy jest wyjątkowy, poświęcony innej tematyce. W tym roku wybrzmiała muzyka filmowa. Wśród publiczności nie zabrakło przedstawicieli władz: Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka, Przewodniczącej Rady Gminy Przemęt Elżbiety Wity oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie Agnieszki Kędziory.
Muzycy zaprosili widownie m.in. w rejs Titanicem i na „Most na rzece kwai”. Nie zabrakło wzruszeń przy „Time of my Life” z filmu „Dirty Dancing” czy „Dumce na dwa serca” z filmu „Ogniem i Mieczem”. Dla młodszych słuchaczy zabrzmiała muzyka z „Króla Lwa” oraz „Flinstonów”. Dla trochę starszych, muzycznie przypominano „Stawkę większą niż życie”, „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”, „Czarne chmury” i „Vabank”.
To był niesamowity koncert po którym długo nie cichły gorące brawa! Muzyka filmowa stała się kanwą przebojowego koncertu w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej GCKiB z Przemętu.

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors