Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Budowa odcinka drogi gminnej ul. Jeziornej w Przemęcie dobiegła końca!

W dniu 13 lipca 2022 r. miał, miejsce odbiór ulicy Jeziornej w Przemęcie, gdzie przedmiotem zamówienia były prace polegające na położeniu kostki betonowej, jak również:
wykonanie robót ziemnych, ustawienia krawężnika betonowego, wykonanie nawierzchni zjazdów z kostki betonowej na podbudowie oraz odwodnienia powierzchniowego.

Wykonawcą w/w zadania było Przedsiębiorstwo Budowlane DROMAR Zygmunt Marszałek z Nowej Wsi.
Wartość wykonanych prac to kwota brutto 174 638,48 zł.

W odbiorze drogi gminnej tj. ulicy Jeziornej w Przemęcie uczestniczyli Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak, Zastępca Wójta Gminy Przemęt Waldemar Kalitka, Radna Rady Gminy Przemęt Monika Maćkowiak, Członek Rady Sołeckiej wsi Przemęt, Przedstawiciel Urzędu Gminy Przemęt Michał Żok, Przedstawiciele Centrum Rehabilitacyjno-Terapeutycznego „Raf-Med” w Przemęcie Rafał Kaźmierczak, Paweł Kaźmierczak, Henryk Kaźmierczak, Przedstawiciel wykonawcy Zygmunt Marszałek oraz Inspektor nadzoru Tomasz Łoś.

Wójt podkreślił, że decyzja o budowie tego odcinka drogi poparta była sugestiami mieszkańców gminy Przemęt, korzystających z usług Ośrodka Rehabilitacyjno-Terapeutycznego w Przemęcie.
Ta inwestycja jest częścią tego co w obecnym czasie jest realizowane w naszej gminie. Aktualnie trwają prace: budowy drogi Sokołowice-Biskupice, remontu drogi w Biskupicach, remontu dachu na Sali wiejskiej w Siekówku, budowy dróg ul. Topolowej i Kluczewskiej w Przemęcie, budowy drogi ul. Akacjowej w Kaszczorze, remontu dachu na małej szkole w Mochach, budowy kanalizacji sanitarnej w Solcu Nowym, remontu dachu na szkole w Perkowie. A już niebawem kolejne miejscowości i kolejne zadania…

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors