Narodowy Bieg 100-lecia oraz XXVII Bieg Niepodległości – Mochy, 11 listopada 2018 r.

HKS Azymut Mochy wraz z partnerami: Gmina Przemęt, Powiat Wolsztyński, Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Wolsztynie, Stowarzyszenie Przyjaciół Moch, Stowarzyszenie Razem Kaszczor, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach, Sołectwo wsi Mochy, Sołectwo wsi Nowa Wieś, Ochotnicza Straż Pożarna w Mochach, zapraszają do wzięcia udziału w  Narodowym Biegu 100-lecia oraz XXVII Biegu Niepodległości.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegu na Orientację

W dniach 29-30 września br. na terenie powiatu wolsztyńskiego odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegu na Orientację (strefa C, województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie i wielkopolskie). Rozegrano trzy biegi: sprint w Wolsztynie, sztafety w Solcu oraz klasyk w Górsku. Organizatorem zawodów był Harcerski Klub Sportowy AZYMUT Mochy.

Oldboje w Kobylnicy

W dniach 15-16.06.2018 r. reprezentacja oldbojów Naszej Gminy po raz drugi wzięła udział w „VI Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów oraz Superjuniorów”, który odbył się w Kobylnicy (województwo pomorskie). Tegoroczny turniej realizowany był pod hasłem „POSZERZAMY HORYZONTY WSPÓŁPRACY – BO W PIŁKĘ W KOBYLNICY GRAJĄ I MISTRZOSTWA ŚWIATA OGLĄDAJĄ”

I turnus półkolonii letniej

Absolwenci klas V z terenu Gminy Przemęt mogą uczestniczyć w półkolonii letniej pod hasłem “Każde dziecko w Gminie Przemęt uczy się pływać”, która odbywa się na plaży gminnej w Osłoninie.

Sprawdź termin ważności Twojego dowodu osobistego! Wójt Gminy Przemęt przypomina o obowiązku wymiany dowodów osobistych, które straciły ważność lub wkrótce stracą swoją ważność.

Najbliższe wydarzenia

Pełen kalendarz imprez dostępny jest w dziale Informacje dla mieszkańców » Kultura » Kalendarz imprez

RSS

Listopad 2018

MUZYCZNE ZADUSZKI - MUS Trio i Sara Kicińska

4 listopada 2018
16:00 - 18:00
Koncert

Muzyczne Zaduszki…

II Kaszczorski Wieczor Z Bluesem - Blues Flowers, Smooth Gentlemen

17 listopada 2018
18:00 - 20:00
Koncert

17 listopada, w kościele poewangelickim w Kaszczorze po raz drugi zagości blues.…