ZAWODY SPORTOWO- POŻARNICZE JEDNOSTEK OSP POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO

W dniu 25 czerwca 2017 roku na boisku w Tuchorzy (gmina Siedlec) odbyły się ZAWODY SPORTOWO- POŻARNICZE JEDNOSTEK OSP POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO, w których udział wzięło 41 drużyn. Gminę Przemęt reprezentowało 15 drużyn (z OSP Siekowo, OSP Barchlin, OSP Radomierz, OSP...

Warszawa da się lubić – pięć medali mistrzostw Polski

Czterdziestoosobowa grupa zawodników Azymutu Mochy uczestniczyła w dniach 16-18 czerwca w Warszawie w Pucharze Najmłodszych. Zawody te to nieoficjalne mistrzostwa Polski w kategoriach dziecięcych, więc zjechały na nie kluby z całej Polski.

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej W BIEGU NA ORIENTACJĘ

6 czerwca br. w Olejnicy odbyły się finały Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegu na Orientację. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu oraz HKS Azymut Mochy, we współpracy z ZS Mochy i ZSP w Starkowie.

UKS POHL JUDO PRZEMĘT, V MEMORIAŁ ZBIGNIEWA POHLA

Kolejny już V Memoriał Zbigniewa Pohla za nami, mnóstwo wrażeń i emocji, które naładowały nas pozytywnie do dalszej pracy. W tym roku zjechało się do nas 220 zawodników z 17 klubów z czterech województw. Walki rozegrano na trzech matach począwszy od najmłodszych roczników 2012 na 2004 skończywszy. Dzieci jak zawsze dały z siebie wszystko, widać było na ich buziach wolę walki i chęć zwycięstwa.

Informacja o udostępnianiu sal sportowych na terenie Gminy Przemęt

Samorząd Gminy Przemęt współfinansuje różne działania wpierające upowszechnianie kultury fizycznej wśród mieszkańców naszej gminy. Jednym z takich działań jest możliwość bezpłatnego korzystania z sal sportowych znajdujących się na terenie Gminy Przemęt.

UKS POHL JUDO PRZEMĘT na zawodach w Strzelinie

W niedzielę odbył się ostatni turniej w tym roku z serii Super Liga. Miał on miejsce w Strzelinie za Wrocławiem, udział w nim wzięło łącznie ponad 600 zawodników z około 40 klubów.

Zaproszenie do prac w komisji konkursowej

Wójt Gminy Przemęt zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. t. j. z 2016 r., poz. 239 ze zm.), do zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej

HKS Azymut Mochy najlepszym klubem powiatu wolsztyńskiego w 2016 roku

Właśnie ukazał się komunikat z ostateczną klasyfikacją dorobku punktowego klubów w Systemie Sportu Młodzieżowego za rok 2016. Nasze przypuszczenia stały się faktem – HKS Azymut Mochy zdobył najwięcej punktów wśród wszystkich klubów powiatu wolsztyńskiego.

HKS Azymut Mochy w Zakopanem i Krakowie

W dniach 4-6 listopada odbył się w Zakopanem Ogólnopolski Finał Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej LZS. W wyniku wcześniejszych eliminacji województwo wielkopolskie reprezentowane było przez dwie 4. osobowe drużyny z powiatów szamotulskiego i wolsztyńskiego.

Strona 1 z 712345...Ostatnia »
Sprawdź termin ważności Twojego dowodu osobistego! Wójt Gminy Przemęt przypomina o obowiązku wymiany dowodów osobistych, które straciły ważność lub wkrótce stracą swoją ważność.

Najbliższe wydarzenia

Pełen kalendarz imprez dostępny jest w dziale Informacje dla mieszkańców » Kultura » Kalendarz imprez

RSS

Czerwiec 2017

SZPARAGI - ZŁOTO Z ZIEMI - Przemęckie Święto Szparaga

3 czerwca 2017
10:00 - 20:00
Impreza kulturalna / Imprezy przyrodniczo-ekologiczne

Zapraszamy na Przemęckie Święto Szparaga – SZPARAGI – ZŁOTO Z ZIEMI. Impreza…

Powitanie Lata w Wieleniu

17 czerwca 2017
13:30 - 23:55
Impreza kulturalna / Koncert

Jubileusz 30-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Przemęcie

25 czerwca 2017
14:30 - 23:55
Impreza kulturalna / Koncert / Obchody rocznicowe