ORLIK NIECZYNNY W DNIU 24 KWIETNIA 2018 ROKU

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 kwietnia 2018 roku (tj. wtorek) kompleks boisk Orlik w Przemęcie będzie nieczynny z powodu konserwacji nawierzchni boiska piłkarskiego. Za utrudnienia przepraszamy

Poznań Nocą zdobyty

W środę 7 marca odbył się piąty, finałowy bieg zaliczany do cyklu Poznaj Poznań Nocą (edycja 2017/2018). Centrum zawodów znajdowało się w budynku XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierz Wielkiego, natomiast areną zmagań biegaczy było Osiedle Piastowskie wraz z...

PRACA NA ORLIKU

Urząd Gminy Przemęt zatrudni dozorcę orlika – szczegóły we wpisie.

Osiągnięcia zawodników „KUK-SON” Pawłowice- sekcja Kluczewo

W dniach 1-3.12.2017 roku w Olsztynie odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim, który był jednocześnie pierwszym turniejem rankingowym Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego na rok 2018. Na starcie stanęło ponad 600 zawodniczek i zawodników.

Przyjęto Program Współpracy!

Na poniedziałkowej sesji Rady Gminy Przemęt przyjęto Roczny Program Współpracy Gminy Przemęt z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok.

Strona 1 z 912345...Ostatnia »
Sprawdź termin ważności Twojego dowodu osobistego! Wójt Gminy Przemęt przypomina o obowiązku wymiany dowodów osobistych, które straciły ważność lub wkrótce stracą swoją ważność.

Najbliższe wydarzenia

Pełen kalendarz imprez dostępny jest w dziale Informacje dla mieszkańców » Kultura » Kalendarz imprez

RSS

Maj 2018

Nie odnaleziono żadnych wydarzeń.