Szkolenie dla organizacji pozarządowych

W dniu 10 grudnia 2018 r. w sali sesyjnej Urzędu Gminy Przemęt odbyło się bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Przemęt. Głównym tematem spotkania było „Jak wypełniać prawidłowo wzory ofert i sprawozdania w ramach otwartych konkursów”.

Informacja o udostępnianiu sal sportowych na terenie Gminy Przemęt

Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z sal sportowych znajdujących się na terenie Gminy Przemęt. Sale będą bezpłatnie udostępniane dzieciom i młodzieży szkolnej – niezorganizowanej w klubach sportowych  do dnia  31 marca 2019 r. Szczegółowe zasady korzystania z obiektów sportowych określa Szkoła.

Sukcesy Azymutu w Zakopanem

W dniach 9-11 listopada w Zakopanem odbył się Finał Centralny XXXV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej LZS pn. „ Polska-Austria-Unia Europejska”’ Honorowy patronat nad imprezą objęła Ambasada Austrii w Warszawie.

Narodowy Bieg 100-lecia oraz XXVII Bieg Niepodległości – Mochy, 11 listopada 2018 r.

HKS Azymut Mochy wraz z partnerami: Gmina Przemęt, Powiat Wolsztyński, Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Wolsztynie, Stowarzyszenie Przyjaciół Moch, Stowarzyszenie Razem Kaszczor, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach, Sołectwo wsi Mochy, Sołectwo wsi Nowa Wieś, Ochotnicza Straż Pożarna w Mochach, zapraszają do wzięcia udziału w  Narodowym Biegu 100-lecia oraz XXVII Biegu Niepodległości.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegu na Orientację

W dniach 29-30 września br. na terenie powiatu wolsztyńskiego odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegu na Orientację (strefa C, województwa: dolnośląskie, lubuskie, opolskie i wielkopolskie). Rozegrano trzy biegi: sprint w Wolsztynie, sztafety w Solcu oraz klasyk w Górsku. Organizatorem zawodów był Harcerski Klub Sportowy AZYMUT Mochy.

Sprawdź termin ważności Twojego dowodu osobistego! Wójt Gminy Przemęt przypomina o obowiązku wymiany dowodów osobistych, które straciły ważność lub wkrótce stracą swoją ważność.

Najbliższe wydarzenia

Pełen kalendarz imprez dostępny jest w dziale Informacje dla mieszkańców » Kultura » Kalendarz imprez

RSS

Styczeń 2019

Nie odnaleziono żadnych wydarzeń.

Gmina Przemęt wspiera swoich seniorów