Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Wykorzystajmy szansę na rozwój

Gdzie szukać bezpłatnych szkoleń, porad prawnych, księgowych, czy marketingowych dla organizacji? Skąd pozyskać pieniądze na działania lokalne? Centrum PISOP w ramach Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza do udziału w spotkaniu pn. „Wykorzystajmy szansę na rozwój ekonomii społecznej w regionie”. Spotkanie odbędzie się 3 marca 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Wolsztynie o godz.13:00 na sali sesyjnej.

Spotkanie kierowane jest do podmiotów ekonomii społecznej (tj. m.in. fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, centrów i klubów integracji społecznej), pracowników urzędów, pomocy społecznej oraz mieszkańców.

Podczas spotkania Prezes Centrum PISOP Ewa Gałka opowie o celach, zadaniach i ofercie Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (LOWES) a także korzyściach wynikających ze współpracy na rzecz ekonomii społecznej.
Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Udział w spotkaniu można zgłaszać do 2 marca 2016 r. e-mailem na adres beata.grzegorzewska@pisop.org.pl. Więcej informacji udziela Beata Grzegorzewska pod numerem tel. 65 520 78 86 bądź pod wskazanym adresem e-mailowym.

Serdecznie zapraszamy!

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]