Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Komunikat dla mieszkańców ul. Powstańców Wlkp. w Kaszczorze oraz dla mieszkańców ul. Wolsztyńskiej w Wieleniu

Informacja, dotycząca możliwości złożenia wniosku o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy nieposiadającym numeru PESEL.

W dniu 18 kwietnia 2016 roku w siedzibie Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu zaprezentowana została robocza wersja projektu przebudowy drogi wojewódzkiej 305 na odcinku od Moch do granicy powiatu wolsztyńskiego. Na spotkaniu przedstawiliśmy nasze uwagi i wnioski do zaprezentowanego projektu przebudowy drogi. Ponadto Dyrektor WZDW Pan Paweł Katarzyński poinformował nas o tym, że projekt zostanie zakończony do listopada 2016 roku, natomiast jego realizacja ma się rozpocząć w 2017 roku.

W związku z tym informujemy, że jedynie do końca 2016 roku będzie możliwość wykonania przyłącza do sieci wodociągowej zlokalizowanej w drodze wojewódzkiej 305. Po tym terminie Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich nie będzie wyrażał zgody na wejście w pas drogi wojewódzkiej w celu wykonywania jakichkolwiek prac budowlanych. Dlatego wszystkich zainteresowanych podłączeniem do sieci wodociągowej swoich nieruchomości informuję, że należy wystąpić do Referatu Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy w Przemęcie o wydanie warunków przyłączenia. Następnie w oparciu o uzyskane warunki wykonać projekt przyłącza i uzyskać zgodę WZDW na wejście w pas drogi wojewódzkiej w celu wykonywania prac. Wszystkie te czynności wymagają czasu, dlatego działania należy rozpocząć już teraz, a prace budowlane należy zakończyć do końca 2016 roku.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]