Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Konsultacje koncepcji Rewitalizacji Rynku w Lesznie – zmiana terminu

Konsultacje koncepcji Rewitalizacji Rynku w Lesznie – Zmiana terminu

Prezydent Miasta Leszna zaprasza wszystkich mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej na otwarte spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 9 maja  br. o godz. 17.00 w leszczyńskim Ratuszu. Celem spotkania jest zebranie opinii na temat koncepcji zagospodarowania i przebudowy płyty Rynku wraz z modernizacją budynku ratusza.

Jednym z działań w projekcie jest opracowanie dokumentacji technicznej i planistycznej dla wybranych inwestycji na terenie Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Leszczyńskiej. W ramach tej dokumentacji powstaje również projekt na przebudowę nawierzchni Rynku w Lesznie wraz z renowacją Ratusza.

Jesteśmy zainteresowani Państwa opinią na temat planowanej inwestycji. Udział w otwartym spotkaniu konsultacyjnym daje możliwość zapoznania się z koncepcją i wniesienia własnych spostrzeżeń dotyczących centralnego placu Aglomeracji Leszczyńskiej.

leszno_1

Spotkanie konsultacyjne jest jednym z działań w ramach projektu „Partnerstwo Obszaru Funkcjonalnego dla wzmocnienia rozwoju i spójności społeczno-gospodarczej Aglomeracji Leszczyńskiej”  finansowanego ze środków funduszy EOG 2009-2014, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych.

leszno_2

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors