Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką

Kolejne spotkanie autorskie zgromadziło w bibliotece GCKiB w Przemęcie sporą grupę miłośników dobrej literatury. Tym razem gościem i bohaterem spotkania była młoda pisarka Olga Rudnicka. Podczas autorskiego wieczoru, 16 maja br., autorka opowiadała zarówno o swojej twórczości, ale także wspominała wiele anegdot z życia.
Pani Olga Rudnicka okazała się osobą bardzo otwartą i wesołą. Mimo młodego wieku ma ona już w swoim dorobku aż 12 powieści. Są to wyłącznie kryminały. Większość z nich to powieści, w których jest także sporo sytuacji humorystycznych i zdaje się, że właśnie to decyzje o ich sukcesie. – Początkowo byłam zła, że czytelnicy odbierają moje powieści jako zabawne – mówi Olga Rudnicka. – Chciałam, aby były to kryminały podczas czytania których czytelnik będą wyłącznie się bać. Z czasem jednak zmieniłam nastawienie – skoro dają one czytelnikom również powód do uśmiechu, niech i tak będzie.
Rozmowa z pisarką trwała ponad dwie godziny i wydaje się, że czas ten i tak nie wystarczył do wyczerpania wszystkich tematów. Spotkanie było również okazją do zdobycia autografu pisarki. Dużą popularnością cieszyły się książki Olgi Rudnickiej, które można było na spotkaniu kupić w okazyjnej cenie.
To było bardzo sympatyczne popołudnie i wieczór, spędzony w świetnym towarzystwie i nastroju.
Na spotkaniu obecna była również Pani Domicylla Sierszchuła- Filipowska – instruktor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, która współfinansowała i współorganizowała spotkanie z Olga Rudnicką, za co serdecznie dziękujemy.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors