Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Letni dyżur wakacyjny w przedszkolu

Chociaż do wakacji zostało jeszcze trochę czasu, rodzice już teraz powinni pomyśleć o zorganizowaniu opieki dla dziecka. Jeśli w grę wchodzi przedszkole, należy przypilnować zapisów, które rozpoczęły się w przedszkolach publicznych na terenie Gminy Przemęt od 23 maja 2016 r. i trwają do 17 czerwca 2016 r. – załącznik karta zgłoszenia dziecka oraz regulamin.

Informację o liczbie potrzebnych miejsc są zbierane wcześniej – dlatego zapisy już się rozpoczęły. Liczba zgłoszeń warunkuje liczbę dyżurujących nauczycieli w przedszkolu. Dyrektorom przedszkoli taka sytuacja utrudnia racjonalne planowanie urlopów i innych zadań związanych z przerwą w pracy placówki, dlatego każdy rodzic musi podjąć decyzję do 17 czerwca 2016 r. składając wniosek w przedszkolu do którego dziecko uczęszcza. Następnie informacje są zbierane i  podejmowana jest decyzja o otwarciu przedszkola.

W Gminie Przemęt letni dyżur od 01 – 29 lipca 2016 r. będzie pełnić Przedszkole Samorządowe w Przemęcie pod warunkiem, że zostanie złożonych 25 wniosków o uczęszczanie dziecka do przedszkola w okresie wakacji do oddziału 9 godzinnego. Do przedszkola pełniącego dyżur w okresie wakacji rodzice sami dowożą dziecko.

Informacja czy w/w przedszkole będzie czynne ukaże się 21 czerwca 2016 r.

J. Karkowska

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors