Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 11 października 2016 r. odbyło się uroczyste spotkanie z Dyrektorami Szkół i Przedszkoli z terenu Gminy Przemęt. W spotkaniu wzięli udział zastępca Wójta Gminy Przemęt, przewodniczący Rady Gminy Przemęt, skarbnik i podinspektor ds. oświaty i turystyki.

W imieniu Pani Wójt, jak i pozostałych osób, zastępca p. Mariusz Silski podziękował dyrektorom za współpracę, za codzienny trud, za poświęcenie i zaangażowanie w pracy z dziećmi i młodzieżą, za inspirowanie i motywowanie całej społeczności szkolnej do podejmowania wyzwań jakie niesie współczesność. Życzył wiele wytrwałości i sukcesów w pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym.

Wręczył także Nagrody Wójta Gminy Przemęt za: wyniki z egzaminów, promowanie placówki w środowisku lokalno-gminnym, przeprowadzone innowacje pedagogiczne oraz za organizację uroczystości z okazji 1050-lecia Chrztu Polski oraz za podejmowanie działań na rzecz oświaty. Nagrody otrzymali: Pan Bartłomiej Górny – Dyrektor Zespołu Szkół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Buczu, Pani Melania Wysocka – Dyrektor Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Buczu; Pan Robert Szwed – Dyrektor Zespołu Szkół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Kaszczorze; Pani Barbara Utrata – Dyrektor Przedszkola Samorządowego z Oddziałem Integracyjnym w Mochach; Pani Małgorzata Zielińska – Dyrektor Zespołu Szkół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Mochach; Pani Alina Piotrowska – Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Nowej Wsi i Pani Halina Pohl – Dyrektor Zespołu Szkół  w Przemęcie.

Dziękujemy i gratulujemy!
J. Karkowska

wp_20161011_12_46_47_pro

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors