Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

WOŚP zagrał w Gminie Przemęt – koncert w GCKiB w Przemęcie

Po raz kolejny w Przemęcie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zebraliśmy 9.715,22 zł! Organizatora finału, Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie, jak co roku wsparli młodzi artyści i sportowcy. Podczas imprezy w sali GCKiB w Przemęcie zobaczyć można było występy przedszkolaków z Przemętu, uczniów z Zespołu Szkół w Przemęcie, sportowców z UKS Judo Pohl Przemęt i Teakwondo KUK-SON sekcja Bucz, tancerzy ze Szkoły Tańca „Latina” z Wolsztyna, Młodzieżowej Orkiestry Dętej GCKiB w Przemęcie, Grupy Mażoretek „Vena” z Przemętu oraz grupy aerobiku z ZS Przemęt.
Jak co roku do akcji włączyła się aktywnie OSP Przemęt. W tym roku strażacy zorganizowali dla dzieci przejazdy wozem strażackim, oczywiście w zamian za wpłaty na WOŚP oraz pokaz ratownictwa drogowego i gaszenia płonącego samochodu.
Podczas finału odbyła się licytacja ciekawych fantów i usług, których fundatorami byli: Chata Polska Przemęt, Hotel Trzy Jeziora z Wielenia, Roman Tasiemski, Radek Kruk, Zespół Ann, Radio Elka, OSP Przemęt oraz Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie. Wszystkim bardzo dziękujemy!

Więcej informacji oraz galeria fotografii na stronie www.gckib.org.pl.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors