Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Gmina Przemęt na Międzynarodowych Targach Turystycznych Wrocław 2017

Podczas dziewiątej edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu (24-26 lutego 2017 r.) wśród wielu regionów promujących atrakcje turystyczne nie zabrakło Gminy Przemęt. Jak zwykle stoisko z Przemętu było najbardziej kolorowym i rozśpiewanym miejscem w Hali Stulecia, gdzie odbywała się impreza. Bardzo często zatrzymywały się tu rodziny z małymi dziećmi, które bawiły się na stoisku, a opiekunowie w tym czasie mogli zapoznać się z ofertą turystyczną.
W tym roku na stoisku wspólnie z Gminą Przemęt promował się Hotel Trzy Jeziora z Wielenia. Animatorki zabaw dla dzieci z wspomnianego hotelu m.in. malowały najmłodszym twarze. Chętnych było bardzo wielu. Hotel Trzy Jeziora był także fundatorem głównych nagród w konkursie zorganizowanym drugiego dnia. Były to pobyty w hotelu oraz w spa. Biorący udział w zabawie musieli odpowiedzieć na trzy proste pytania związane z Gminą Przemęt. Chętnych do wygranej było sporo, a szczęśliwcy zostali wyłonieni w drodze losowania.
– To były udane targi turystyczne – mówi Maciej Ratajczak, dyrektor GCKiB w Przemęcie. – Jesteśmy już rozpoznawalna marką i wielu odwiedzających wraca do nas po raz kolejny, aby dowiedzieć się co nowego na ziemi przemęckiej i kiedy warto do nas przyjechać na imprezę.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors