Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Możliwość adopcji psa

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, Gmina Przemęt     ma propozycję: nie kupuj – adoptuj!

Możesz wybrać psa dowolnej maści, wieku i rasy zapewniając mu dom i przyczynić się tym samym do oszczędności w swoim portfelu i w budżecie gminy.

Poniżej prezentujemy bezdomne psy, które błąkały się po terenie gminy, zostały wyłapane i obecnie znajdują się pod opieką Gminy Przemęt.

Zwierzęta znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną, są odpchlone, odrobaczone i zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Wszystkie  są zadbane, przyjaźnie nastawione do ludzi i z niecierpliwością oczekują na osoby, które zechciałyby się nimi zaopiekować i stworzyć im nowy dom.

W przypadku chęci uzyskanie bliższych informacji bądź podjęcia decyzji o adopcji któregoś z poniższych psów prosimy o kontakt z Panią Mirosławą Olszewską – pracownikiem Przemęckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o., od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 14.00 pod nr tel. 721 369 626.

Wyszukaj w serwisie
[wpdreams_ajaxsearchlite]