Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Remont sali w Przedszkolu w Buczu

Pod koniec roku  2016 udało nam się dokonać gruntownego remontu sali zabaw 5-latków. Prace remontowe polegały na: odnowieniu powłoki ściennej, obudowie wszystkich przebiegających przez salę rur CO oraz kanalizacji, podtynkowe położenie wszystkich kabli potrzebnych do zainstalowania  sprzetu multimedialnego: ekranu, głośników i rzutnika.

Położona została również nowa  podłoga i założone wewnętrzne parapety okienne. Doposażono również salę w nowy piękny dywan. Koszt remontu z doposażeniem wyniósł ok. 16.000 zł.

To wszystko udało się zrobić dzięki dobrej gospodarności wydatkami z budżetu finansowego. Dzięki naszym Rodzicom i ich zaangażowaniu w pozyskiwaniu funduszy zamontowane zostały zewnętrzne rolety okienne we wszystkich salach. Rada Rodziców na ten cel przekazała 11 600 zł. Za co bardzo Rodzicom dziękujemy.

Dziękujemy również Firmie Ogólnobudowlanej Pana Andrzeja Raszke z Nowej Wsi oraz Panu elektrykowi Pawłowi Józefczak za terminowe i sprawne wykonanie prac remontowych. Nadzór nad pracami sprawował Główny Specjalista Pan Michał Skrzydlewski z Gminy Przemęt, któremu dziękujemy za cenne rady i wskazówki podczas wykonywania wszystkich tych prac.

Dyrektor przedszkola
Melania Wysocka

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors