Trwa kolejna edycja plebiscytu „Mistrzowie Agro Wielkopolski 2017”, prowadzonego pod honorowym patronatem Marka Woźniaka, marszałka województwa wielkopolskiego. Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest gazeta „Głos Wielkopolski”. Akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu, rozpoczął się w piątek 15 września i trwał do piątku, 6 października. Głosy oddawano w 5 kategoriach: Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Sołtys Roku, Gospodarstwo Agroturystyczne oraz Koło Gospodyń Wiejskich .
Zwycięzcy danych kategorii z każdego powiatu awansowali do finału wojewódzkiego. W kategorii Sołtys Wielkopolski do wojewódzkiego finału awansowała m.in. sołtys Kluczewa, Pani Jolanta Skoracka, która z 126 punktami zajęła 3 miejsce w powiecie wolsztyńskim.
Do etapu wojewódzkiego w kategorii „Najsympatyczniejsze Koło Gospodyń Wiejskich” awansowało Koło Gospodyń Wiejskich z Kluczewa, które z 149 głosami było pierwsze oraz KGW Kaszczor, z 90 punktami i drugim miejscem. Głosowanie trwa jeszcze do 14 października br. Liczymy na Wasze głosy!
Głosuj na KGW Kluczewo wysyłając SMS pod nr 72355 o treści KGW.119
Głosuj na Sołtysa Kluczewa wysyłając SMS pod numer 72355 o treści S.3559
Koszt sms’a to 2,46 zł z vat,

Drukuj