Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Projekt Edukacja na starcie w Gminie Przemęt

 

 

We wrześniu 2017 roku ruszył projekt Edukacja na starcie w Gminie Przemęt na który Gmina Przemęt uzyskała dofinansowanie.

Projekt wdrażany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego, Działanie 8.1.1 Edukacja Przedszkolna, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest od września 2017 r. do sierpnia 2018 r.

Projekt założył utworzenie 25 nowych miejsc wychowania przedszkolnego w przedszkolu w Buczu i dofinansowaniu działalności bieżącej przez 12 m-cy, rozszerzanie oferty przedszkola o zajęcia dodatkowe.

Projekt jest komplementarny z projektem inwestycyjnym, który został zrealizowany ze środków EFRR w ramach WRPO 2014+. Projekt inwestycyjny  – to budowa przedszkola modułowego przy Przedszkolu Samorządowym z oddziałami Integracyjnymi w Buczu.

Głównym celem projektu jest:

  • Zwiększenie stopnia upowszechnienie edukacji przedszkolnej wśród dzieci w wieku 3-4 lat w Gminie Przemęt w wyniku utworzenia 25 dodatkowych miejsc edukacji przedszkolnej w przedszkolu Samorządowym z Oddziałami Integracyjnymi w Buczu od IX.2017
  • podniesienie wiedzy oraz zaspokojenie indywidualnych potrzeb rozwojowych 25 dzieci w wieku 3-4 lat z przedszkola w Buczu w okresie IX.17-VIII.18

 

Wartość projektu: 220 640,00 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 187 544,00 zł

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors