To była już dziesiąta edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu. Przez trzy dni (23-25.02) w Hali Stulecia wśród ponad setki wystawców swoją ofertę turystyczną prezentowała również Gmina Przemęt. Było jak zwykle plażowo, muzycznie i kolorowo.
Na stoisku oczywiście materiały promocyjne w tym nowe przemęckie ulotki i ciesząca się niesłabnącą popularnością kora z Krainy Wyspy Konwaliowej. Były też konkursy. Nasze stoisko odwiedzali uczestnicy konkursu targowego, gdyż to tu musieli zrealizować jedno z zadań. Jak zwykle sporo osób wzięło udział także w konkursie zorganizowanym przez przemecką ekipę wspartą ekipą Hotelu „Trzy Jeziora”. Do wygrania był m.in. weekendowy pobyt w hotelu dla dwóch osób.
Stoisko po raz kolejny zostało docenione przez organizatorów i nagrodzone statuetką „Złoty Wystawca”. Prezentacja Przemętu bardzo podobała się również odwiedzającym, którzy licznie głosowali na nie, uznając je za najciekawsze. I to nie tylko ze względu na Aleksandra Dobę, który nie tylko z przemęcką ekipa dał się tu sfotografować. 🙂 Byli też i inni zacni goście z bliższej i dalszej okolicy.

Foto: GCKiB Przemęt / Marek Jankowski