Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Do Hymnu! / przesłuchania konkursowe (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starkowie)

Szanowni Państwo,

17 września o godzinie 12:00 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Starkowie odbędzie się przesłuchanie do Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „Do Hymnu”.

Jest to wydarzenie odbywające się w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości organizowane przez Narodowe Centrum Kultury.

W konkursie bierze udział 300 szkół, w których co najmniej połowa uczniów zaśpiewa Mazurek Dąbrowskiego i dwie inne, wybrane pieśni hymniczne.

W sumie hymn zaśpiewa 50 000 tysięcy uczniów w największych miastach i małych wioskach – od Wyspy Wolin po Bieszczady i od Podlasia po Zgorzelec. W jednej ze szkół zaśpiewa jednocześnie 700 uczniów!

Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie Narodowego Centrum Kultury: www.dohymnu.nck.pl

W zakładce „Do pobrania” są materiały graficzne, regulamin, itp., a w poniższym linku znajduje się krótki zwiastun konkursu:

https://www.youtube.com/watch?v=E8Ejn4B6YWo&feature=youtu.be

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontaktowanie się z sekretariatem Szkoły lub bezpośrednio z Narodowym Centrum Kultury.

Z wyrazami szacunku,

Monika Derenda

Koordynatorka konkursu „Do Hymnu”

„Do Hymnu” – ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości organizowany w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.

Organizator konkursu: Narodowe Centrum Kultury

Monika Derenda
Dział Projektów Kulturalnych
tel: +48 22 209 80 79
e-mail: mderenda@nck.pl
Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors