Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

„Kolorowy świat wyobraźni, czyli wspólne działania plastyczne dla dzieci i rodziców” w Zespole Szkół w Przemęcie – Szkoła Podstawowa

W roku szkolnym 2018/2019 w Zespole Szkół w Przemęcie odbywają są zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej pt. „Kolorowy świat wyobraźni, czyli wspólne działania plastyczne dla dzieci i rodziców”. Zajęcia prowadzone są przez panią Magdalenę Sycha w formie dwugodzinnych warsztatów raz w miesiącu w świetlicy szkolnej z grupą zainteresowanych dzieci realizujących edukację wczesnoszkolną oraz ich rodziców.

Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych. W I półroczu od października 2018 r. miały miejsce 4 spotkania o następującej problematyce:

  • ,,Zawijanki – przeplatanki”

– Wykonane prace to: sowa, duszek, rybka, krówka, bocian.

  • ,,Przygoda z origami”

– Wykonane prace to: krab, ptak cudak, tygrysek, kurka, rybka, kotylion i flaga Polski,

  • ,,W blasku świąt”

– Wykonane prace to: choinki, aniołki, dzwoneczki, bałwanki, gwiazdki, gwiazdorki, śnieżynki,

  • ,, Koła, kółka i kółeczka”

–  Wykonywane prace to: żabka, dżdżownica, rybka, pingwiny, króliczek, sowa, kot, piesek, kurczak oraz karteczki z kwiatkami.

Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci jak i rodziców. W II półroczu będą one kontynuowane jak dotychczas czyli będziemy spotykać się raz w miesiącu w formie dwugodzinnych warsztatów do końca II półrocza.

 

prowadząca zajęcia:
Magdalena Sycha

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors