Przedszkole Samorządowe z Odziałem Integracyjnym w Buczu zorganizowało Festyn Rodzinny w dniu 15 maja 2019 r. w Kluczewie na siedlisku u Państwa Pieśniaków pod hasłem “Żyjemy zdrowo na sportowo”. Wszystkie dzieci miały za zadanie przebrać się za owoc lub warzywo.

Przybyłych gości powitała pani dyrektor przedszkola Melania Wysocka.

W tym dniu dzieci zaprezentowały program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Przedszkolacy zaśpiewali piosenki oraz recytowali wierszyki. Było też sto lat, po którym wszystkie dzieci wręczyły Rodzicom wcześniej przygotowane upominki. Rodzice również mile zaskoczyli panią dyrektor przedszkola. Korzystając z tego spotkania Rada Rodziców w imieniu wszystkich zebranych złożyła serdeczne podziękowanie pani dyrektor Melanii Wysockiej za trud wieloletniej pracy, w związku z przejściem na emeryturę. Następnie przy dźwiękach muzyki, wszyscy bawili się wspaniale: dzieci wraz z rodzicami. Chętnie uczestniczyli w zabawach, tańcach oraz przejażdżkach i innych atrakcjach. Na gości czekał też słodki poczęstunek, smażenie kiełbasek na ognisku oraz swojskie jadło. Mimo kapryśnej pogody, wszyscy bawili się świetnie, miło spędzając czas w rodzinnej atmosferze.

Organizatorzy imprezy składają serdeczne podziękowania za liczny udział i świetną wspólna zabawę. Szczególne podziękowania kieruje dyrektor Melania Wysocka do wszystkich rodziców za miłe i ciepłe słowa, które zostały przekazane w ich imieniu przez Radę Rodziców za jej wieloletnią pracę.