Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Urząd Gminy Przemęt został wyróżniony Znakiem Jakości „Przyjazny Urząd”!

Kapituła V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Przyjazny Urząd” organizowany przez Quality Institute sp. z o.o. sp.k., z siedzibą w Katowicach uhonorowała jednostki sektora publicznego wyróżniające się szczególną troską o jakość obsługi klienta, wysoką kulturą pracy, nowoczesnością i rzetelnością w działaniu oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie usprawniania usług publicznych.

Nadrzędną intencją przyznania powyższych wyróżnień jest promowanie jednostek administracji publicznej o szczególnych osiągnięciach we wdrażaniu nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługi interesanta i jakości usług publicznych.

Ze 100 zgłoszonych do konkursu instytucji sektora publicznego- Urząd Gminy Przemęt znalazł się w gronie 15 laureatów!

Zgłoszenia konkursowe zostały sprawdzone nie tylko pod względem formalnym, ale również zaciągnięto informację o instytucjach zgłoszonych do konkursu  między innymi w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, Ministerstwie Rozwoju, Głównym Urzędzie Statystycznym, Urzędzie Zamówień Publicznych i wielu innych instytucjach.

Znak jakości przyznany został na okres 12 miesięcy. Uroczysta Gala Finałowa Konkursu odbyła się w dniu 24 czerwca 2019 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

EPSON MFP image
Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors