Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegu na orientację

I miejsce w klasyfikacji medalowej zajął klub HKS Azymut Mochy podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegu na orientację rozegranych w dniach 28-29.09.2019r. na terenie gminy Dobroszyce (Dolnośląskie).

W biegu sztafetowym przeprowadzonym na mapie Białe Błota srebrny medal zdobyła sztafeta dziewcząt w składzie: Weronika Klecha, Milena Miś, Maria Hajduk; medal brązowy sztafeta dziewcząt w składzie: Estera Karkut, Alicja Michalewicz, Anna Dreier. Chłopaki (Tobiasz Wyrwa, Amadeusz Cupryś, Rafał Murawski) zajęli miejsce 4.

Po południu w Dobroszycach rozegrany został bieg sprinterski. Tu złoty medal zdobyła Estera Karkut, a brązowy Weronika Klecha, 4 miejsce zajął Amadeusz Cupryś.

W niedzielę rozegrany został bieg klasyczny. Złoty medal zdobył Amadeusz Cupryś oraz Anna Dreier, 5 miejsce zajęła Estera Karkut a Weronika Klecha miejsce 6.