Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Stan ludności na dzień 31 grudnia 2019 r.

Stan ludności na dzień 31-12-2019 r. w poszczególnych miejscowościach przedstawia się następująco:

LPMIEJSCOWOŚĆOGÓŁEMKOBIETYMĘŻCZYŹNI
1Barchlin414211203
2Borek-Brzeźniak624
3Biskupice1889494
4Błotnica651321330
5Borek985048
6Bucz995507488
7Bucz-Dębina1156
8Bucz Nowy1225666
9Górsko248118130
10Kaszczor1144576568
11Kluczewo645302343
12Mochy1725852873
13Nowa Wieś807409398
14Olejnica612734
15Osłonin375183192
16Perkowo542282260
17Popowo Stare417208209
18Poświętno223112111
19Przemęt1646828818
20Radomierz663331332
21Sączkowo387200187
22Siekowo494236258
23Siekówko417212205
24Sokołowice703931
25Solec695361334
26Solec Nowy297146151
27Starkowo496236260
28Wieleń300156144
  

RAZEM

141377060 7077
Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages