Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Wójt Gminy Przemęt zaprasza do udziału w V edycji Konkursu „Nasz pomysł na ochronę środowiska”

Wójt Gminy Przemęt zaprasza i zachęca do udziału w V edycji konkursu Nasz pomysł na ochronę środowiska” realizowanego przez Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Celem konkursu jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z podziałem na dwie kategorie:

  • Kategoria I: uczniowie klas 6, 7 i 8 szkół podstawowych województwa wielkopolskiego
  • Kategoria II: uczniowie szkół ponadpodstawowych województwa wielkopolskiego

Przedmiotem V edycji konkursu jest przygotowanie i zrealizowanie prośrodowiskowej kampanii edukacyjnej przez trzyosobowy zespół uczniów z jednej szkoły – maksymalna objętość części opisowej jedna strona A4 (temat kampanii, główne założenia, cel, grupa docelowa, opis realizacji działań, itp.) oraz dokumentacja fotograficzna ze zrealizowanej kampanii w wersji elektronicznej.

Prace należy dostarczyć w formie papierowej i elektronicznej (np. płyta CD, przenośna pamięć USB) na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Departament Środowiska, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań.

Czas trwania konkursu: od 22 stycznia 2020 r. (data zgłoszenia) do 10 kwietnia 2020 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej Gali.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami konkursu zamieszczonymi na stronie internetowej: www.umww.pl/departamenty_departament-środowiska_konkursy_konkurs-nasz-pomysl-na-ochrone-srodowiska-v-edycja

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages