Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

WSPIERAJ LOKALNIE – bezpłatny program do rozliczania PIT

Gmina Przemęt zachęca do wsparcia lokalnych organizacji pożytku publicznego przy rozliczaniu corocznych PITów. Udostępniamy bezpłatny program do rozliczania PIT – https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-przemet/– który ułatwi skuteczną zbiórkę 1% podatku dla lokalnych organizacji z terenu naszej gminy.

Gmina Przemęt przystąpiła do programu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych, który umożliwia swobodny wybór i przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego z terenu naszej gminy.

W związku z przystąpieniem przez Urząd Gminy Przemęt do projektu „Wspieraj lokalnie”, mającego umożliwić organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego, informujemy Państwa o możliwości przygotowania dla Państwa organizacji prezentacji/wizytówki w programie do rozliczeń PIT, który zamieszczony zostanie na naszej stronie internetowej. W czasie rozliczenia podatkowego w programie podatnicy zachęcani będą do przekazywania 1% na rzecz lokalnych OPP, czyli między innymi dla Państwa organizacji.

W celu uzyskania dostępu do systemu i przygotowania prezentacji/wizytówki dla Państwa OPP prosimy o wypełnienie następującego formularza:

https://www.iwop.pl/formularz-dla-lokalnych-opp.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors