Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

EDUSIE – uczymy i bawimy. Zapraszamy do oglądania!

Szanowni Mieszkańcy, trudna sytuacja zmusza do szukania różnych rozwiązań. Od kilku dni mamy zamknięte przedszkola, szkoły, instytucje kultury. Mamy jednak Internet a ten daje nam nowe możliwości. Gminne Centrum Kultury i Bilblioteka w Przemęcie wykorzystując dostępność różnego rodzaju dóbr XXI wieku udostępnia na swojej stronie internetowej informacje i publikacje dla czytelników bibliotek, organizuje konkursy internetowo, prowadzi zajęcia – w miarę możliwości – poprzez połączenia internetowe. Zachęcamy serdecznie do odwiedzin strony internetowej GCKiB, do udziału w konkursach i do zaangażowania w tworzenie naszej lokalnej kultury – póki co zdalnie. 

Czym jest koronawirus? Jak uchronić siebie i rodzinę przed wirusem? O tym opowiadają Edusie, które wspólnie z GCKiB w Przemęcie – bawią i uczą!
Publikujemy pierwszy odcinek – już niedługo kolejne!

Ogłaszamy też konkurs, którego celem jest propagowanie edukacji prozdrowotnej- zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, dbania o higienę. Chcemy uczyć wyrażania swojej indywidualności, uczuć i przeżyć przez twórczość artystyczną. Uczestnictwo w konkursie pobudzi wyobraźnię oraz pobudzi aktywność twórczą dzieci i młodzieży. Rozwinie umiejętności korzystania z możliwości techniki – kamera, aparat, telefon, tablet. Oto regulamin:

Regulamin konkursu – nagranie

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages