Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Komunikat do klientów Urzędu Gminy Przemęt

Szanowni Mieszkańcy,

Z uwagi na potencjalną możliwość rozprzestrzeniania się  koronawirusa SARS-CoV-2 apeluję aby w miarę możliwości ograniczyć osobiste załatwianie spraw administracyjnych w Urzędzie Gminy Przemęt oraz jednostkach podległych. 

Osoby z objawami przeziębienia: – gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni oraz zmęczeniem proszę o pozostanie w domach.

Zachęcam Państwa do korzystania z dostępnych narzędzi załatwiania spraw administracyjnych za pomocą:

  1. internetu  – (wiadomości e-mail, Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej) – wykaz spraw do załatwienia dostępny na https://przemet.com/2019/04/23/karty-uslug-procedury-zalatwiania-spraw/ oraz https://obywatel.gov.pl/
  2. telefonu – wykaz numerów dostępny na stronie: https://przemet.com/typy-tresci/procedury-zalatwiania-spraw/ 

W obecnej sytuacji zachęcam Państwa również do regulowania zobowiązań finansowych wobec Gminy za pomocą bankowości elektronicznej – indywidualny numer konta znajduje się  na Państwa decyzjach podatkowych.

Jednocześnie  informuję, że po odbytych konsultacjach z dyrektorami, kierownikami oraz przedstawicielami jednostek organizacyjnych i pomocniczych gminy, podjęliśmy wspólną decyzję o przełożeniu lub odwołaniu zaplanowanych na marzec i kwiecień imprez kulturalnych, rekreacyjnych i sportowych, zajęć dodatkowych oraz wycieczek organizowanych przez jednostki organizacyjne lub pomocnicze gminy.

Proszę Państwa o zrozumienie zaistniałej sytuacji. Wszystkie podejmowane działania są działaniami prewencyjnymi w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia i rozprzestrzeniania się wirusa na terenie Gminy Przemęt.

 

Wójt Gminy Przemęt

/-/ Janusz Frąckowiak

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors