Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Ponad 1700 zł na szczytny cel

8 marca 2020 roku na Sali Wiejskiej w Mochach odbyło się przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu pracowników Przedszkola Samorządowego w Mochach. Aktorki kilka tygodni przygotowywały się do tego wydarzenia i z wielką radością (ale i strachem) wyczekiwały wyznaczonej niedzieli. Stroje przygotowane, role wyuczone na pamięć i dekoracje gotowe – nie ma odwrotu (a strach w sercach coraz większy). Ale kto jak nie my. Około godz. 13.30 wszystko gotowe – a my z niecierpliwością wyczekujemy gości, którzy przychodzą. Emocje sięgają zenitu. Zaczynamy. Pierwsze minuty były trudne, ale z upływem czasu bawiliśmy się coraz lepiej i na scenie czułyśmy się pewniej, a podczas finałowej piosenki już wszyscy – aktorzy i widownia – bawili się świetnie. Nasze obawy były bezpodstawne – wszystko udało się znakomicie. Tym bardziej, że cel był szczytny – zbieraliśmy na sprzęt nagłaśniający do przedszkola i udało się – cel zrealizowany, ponieważ udało nam się zebrać 1780  zł.

Po przedstawieniu głos zabrał Pan Wójt Janusz Frąckowiak, który przede wszystkim złożył życzenia wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet, ale również pogratulował pomysłu i odwagi aktorom. Na zakończenie zaprosiliśmy gości na pyszne ciasto, kawę i soczek.

Dziękujemy za przybycie wszystkim widzom – dużym i małym. Nadmienić trzeba, że nasze przedsięwzięcie nie byłoby tak spektakularne, gdyby nie pomoc Pana Mateusza Wawrzyniaka – który zadbał o odpowiednie nagłośnienie oraz przedstawicieli Rady Rodziców, którzy pomogli rozprowadzać cegiełki oraz sprzedawać ciasto.

WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM PODCZAS REALIZACJI  PRZEDSIĘWZIĘCIA SKŁADAM GORĄCE PODZIĘKOWANIA.

BARBARA MATYSIAK DYREKTOR PRZEDSZKOLA W MOCHACH

 

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors