Mażoretki „Vena” GCKiB w Przemęcie, od 12 czerwca miały reprezentować nasz kraj na MŚ w Chorwacji. Otrzymały na ten cel dofinansowanie oraz zaszczytny tytuł “Ambasadorek Wielkopolskiej Kultury”. Niestety przez epidemię koronawirusa, mistrzostwa odwołano.  Jednak organizatorzy w zastępstwie zorganizowali MS Online World Champion Majorettes – WAMT- World Association of Majorette-sport and Twirling w Chorwacji, na które instruktorki zespołu Małgorzata Kujawa  i Karolina Prałat zgłosiły 5 układów.

Dziewczyny spisały się na medal zdobywając:
1 miejsce  tytuł Mistrza Świata duo mace junior –  Oliwia Szymańska i Nikola Szymańska;
2 miejsce tytuł I vice Mistrz Świata team baton open junior – Nikola Szuster, Aleksandra Frąckowiak. Wanessa Skorupka, Amelia Majchrowicz, Martyna Jasińska, Lidia Kurasińska ,Zuzanna Dworczak,  Zuzanna Kruk, Wiktoria Brożyńska , Monika Stasik  Julia Wolnik, Jessica Antkowiak, Kinga Jakielczyk, Lidia Zapłata, Olga Szymanowska, Anna Kalitka  , Oliwia Szymańska, Eliza Dobijata, Maria Dobijata, Kamila Sadowska, Kaja Ziółkowska, Maja Ziółkowska, Emilia Babuszkiewicz, Natalia Mendykowska, Zuzanna Styzińska, Nikola Lisiak;
2 miejsce tytuł I vice Mistrz Świata trio baton open senior – Daria Budzińska, Kamila Kostrzewa i Dominika Kalitka;
3 miejsce tytuł II vice Mistrz Świata duet baton open senior  – Maja Szymańska i Maja Wojciechowska;
3 miejsce  tytuł II vice Mistrz Świata mini mace senior – mażoretki „Vena” – Maja Szymańska i Maja Wojciechowska , Daria Budzińska, Kamila Kostrzewa.
Mażoretki rywalizowały między innymi z państwami: USA, Bułgarii, Chorwacji, Włoch, Norwegii, Filipin, Polski, Romunii, Słowacji, Słowenii. Wszystkie nadesłane układy oceniało 9 sędziów:  Larissa Tamburro z Włoch, Kristina Pajić  z Chorwacji, Tea Pšihistal  – z Chorwacji, Ana Marija Marković  z Chorwacji, Rhonda Groves  z USA, Paola Rađa  z Chorwacji, Tena Šarić  z Chorwacji, Marina Marečić Rađa z Chorwacji, CHIEF JUDGE: Rhea Papadopulou.
– Bardzo byłyśmy rozczarowane, że nie mogłyśmy wyjechać. Do mistrzostw systematycznie wszystkie dziewczyny ciężko pracowały i ten sukces na pewno jest zwieńczeniem przygotowań. Mistrzostwa online to nowe doświadczenie dla wszystkich , ale na pewno nie łatwiejszy ponieważ jurorzy mogą każdy z układów ocenić z większą starannością i maja czas by zwrócić uwagę na szczegóły odtwarzając kilkakrotnie każde nagranie – mówią instruktorki. Potwierdzeniem sukcesu są dyplomy.

– Cieszę się, że Mażoretki tak wspaniale i dzielnie  trenują, nawet w trudnych warunkach – bez prób i spotkań z instruktorkami. Wszystkie zajęcia odbywają się przecież tylko internetowo. Jestem dumny z Waszych osiągnięć i z tego, że promujecie naszą gminę na arenie światowej. Serdecznie gratuluję sukcesów i zaszczytnych tytułów. Składam najszczersze wyrazy uznania dla Waszej pracy i zaangażowania. – mówi Janusz Frąckowiak, Wójt Gminy Przemęt.