Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Nieodpłatna Pomoc Prawna

W oparciu o art. 28a. ustawy z dnia 5 sierpnia 2015r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (Dz.U.2019.294 t.j. z dnia 2019.02.15 z późn. zm.) w przypadku obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego, stanu epidemii albo wprowadzenia stanu nadzwyczajnego udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego może odbywać się za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość oraz poza lokalem punktu. Do świadczenia pomocy stosuje się odpowiednio przepisy mające zastosowanie do osób, o których mowa w art. 8 ust. 8 ustawy. Przepisu art. 4 ust. 2 nie stosuje się.”.

W związku z powyższym informuję o możliwości skorzystania przez mieszkańców z telefonicznej porady prawnej na podane poniżej numery telefonów. r.pr. Barbara Dąbkowska oraz r. pr. Agnieszka Lichnowska- Kaczmarek nie będą fizycznie obecne w Urzędzie, do czasu powrotu do normalnego funkcjonowania punktu.

Numery telefonu, e-mail:

Radca prawny – Barbara Dąbkowska

tel.: 693 154 711,

e-mail dabkowska_kancelaria@wp.pl

Radca prawny – Agnieszka Lichnowska – Kaczmarek

tel.: 504 406 438,

e-mail: lichnowska-kancelaria@wp.pl.

Uprzejmie informujemy, że istniej także możliwość korzystania z modułu zapisów publicznych w systemie NPP-NPO poprzez przygotowaną witrynę prowadzącą potencjalnych interesantów  do kalendarza wizyt w Naszym powiecie, z umożliwieniem im dokonania samodzielnego zapisu. Więcej informacji w zakładce Nieodpłatana Pomoc Prawna Starostwa Powiatowego w Wolsztynie www.powiatwolsztyn.pl.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors