Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Obóz klubowy UKS Pohl Judo Przemęt

Za nami połowa wakacji dla UKS Pohl Judo Przemęt oznacza to obóz klubowy w Murzasichle koło Zakopanego oraz kilkudniowy Camp w Cetniewie z kadrą województwa wielkopolskiego.

Młodzi adepci judo intensywnie trenowali w Murzasichle pod okiem Damiana Lisiewicza i Piotra Sadowskiego (trenera KN Seniorów na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janerio),z którym klub współpracuje na stałe. Obóz nie bazował tylko i wyłącznie na zajęciach na macie, były również wyjścia w nasze piękne tatry ( dolina Kościeliska, wąwóz Kraków, Smocza Jama, Kasprowy Wierch), odwiedzili także miejscowego gazdę, który w dowcipny sposób przedstawił historie okolicznych terenów. Ponadto był jeszcze park linowy, ognisko, Spartakiada (ze strzelaniem z łuku m.in.). Wrażeń mnóstwo i duża dawka pozytywnych emocji. Wyjeżdżali stamtąd z żalem.

Drugi wyjazd to już camp w Cetniewie obejmował już tylko „starszyznę” , która otrzymała powołanie. Łącznie ósemka zawodników z trenerem Damianem i trenerem Piotrem ciężko pracowała nad formą przed miejmy nadzieję intensywnym sezonem, którego początek we wrześniu. Z tego co nam wiadomo to jeszcze nie koniec przygotowań w drugiej połowie sierpnia czeka ich jeszcze camp w Grabinie koło Płocka. Wyjazdy współfinansowane ze środków Urzędu Gminy Przemęt.

UKS Pohl Judo Przemęt działa na terenie powiatu wolsztyńskiego od 2010 roku, a w samym Wolsztynie od trzech lat. Jest to stosunkowo młody klub, ale już ze sporym dorobkiem ( m.in. wśród wychowanków są medaliści Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski w różnych kategoriach wiekowych, a także Katarzyna Sobierajska zawodniczka aktualnie trenująca w AZS UW Warszawie to ubiegłoroczna kilkukrotna medalistka Pucharów Europy, brązowa medalistka Mistrzostw Europy oraz V zawodniczka Mistrzostw Świata Kadetów

Klub zajęcia prowadzi dwóch lokalizacjach w Przemęcie, ul. Szkolna 1 i w Wolsztynie od września na MOSIR ul. Bohaterów Bielnika 30. Szczegółowe informacje pod numerami telefonu 553 610 150 lub 881 087 476.

Informacje przygotował: Damian Lisiewicz

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages