Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Przeprowadzone remonty i zmiany w Przedszkolach

            Podczas wakacji dla podniesienia komfortu dzieci w jednej z sal dydaktycznych w budynku przedszkola w Przemęcie wymienione zostały lampy tradycyjne  na ledowe. Różnica jest ogromna.
W pozostałych salach będziemy się starać też sukcesywnie wymieniać , bo to wiąże się również ze zmniejszeniem poboru energii.
Największe zmiany zaszły w naszym oddziale przedszkolnym w Perkowie. Pomimo trudnej sytuacji  związanej z pandemią, uzyskaliśmy od Wójta Gminy Przemęt środki na zakup i wymianę okien – za co bardzo serdecznie dziękujemy, a Rada Sołecka  w Perkowie  sponsorowała nam  rolety, które doskonale wkomponowały się w świeżo wyremontowaną salę. Dzieci po powrocie z wakacji były bardzo mile zaskoczone i chętniej  uczęszczają do swojego „nowego przedszkola”.
Ten mały remont mam nadzieję, że dopiero zapoczątkował proces zmian i odnowy naszego oddziału. Jednocześnie chciałabym bardzo serdecznie podziękować rodzicom za zaangażowanie w pracę na rzecz  (zamontowanie rolet, wycięcie i wywóz gałęzi od tuj). Jeszcze raz bardzo  dziękuję w imieniu dzieci jak i swoim i pracowników Przedszkola Samorządowego w Przemęcie.

 

 

Elżbieta Grygiel – Tórz
Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Przemęcie

 

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages