Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

ZAPROSZENIE

WLGD serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla potencjalnych Beneficjentów Przedsięwzięcia 1.1.1 Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury społecznej.

W ramach Przedsięwzięcia 1.1.1 Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury społecznej będzie można realizować projekty w zakresie rozwoju małej niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej, turystycznej lub kulturalnej oraz zachowania dziedzictwa lokalnego.

Beneficjentami powyższych działań mogą być przede wszystkim organizacje pozarządowe, takie jak: stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, KGW itp.

Na spotkaniu chcielibyśmy przedstawić potencjalnym beneficjentom zasady aplikowania  o powyższe środki oraz omówić działania, jakie są niezbędne do przygotowania wniosku  o przyznanie pomocy. Ponadto przybliżymy kolejne możliwości ubiegania się o środki  w ramach wdrażania naszej Lokalnej Strategii Rozwoju.

Spotkanie odbędzie się w dniu 27.10.2020 r., o godz. 13.00 w Lesznie (Plac Kościuszki 4, sala nr 111 na I piętrze, w budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego).

UWAGA !

Ze względu na obostrzenia związane ze stanem zagrożenia epidemiologicznego, prosimy o uprzednie zgłoszenie udziału do dnia 26.10.2020.r. Osoby, które nie znajdą się na liście osób biorących udział w spotkaniu mogą nie zostać wpuszczone do budynku Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie (decyzja Kierownika Delegatury). Uczestnicy są zobowiązani do stosowania zasad bezpieczeństwa między innymi: noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk itp.

Kontakt:

Biuro WLGD Kraina Lasów i Jezior

Plac Kościuszki 4 lok. 229

64-100 Leszno

tel. 65 5296103, mail: [email protected]

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages