Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Zbliża się koniec terminu składania wniosków i komentarzy do projektu zmiany Studium

Szanowni Państwo,

w dniu 23 października 2020 r. upływa termin składania wniosków i komentarzy do projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Przemęt.

Opinie i komentarze do projektu zmiany studium można składać w następujących formach:

  • pisemne opinie i komentarze do zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Przemęt, można przesłać na adres Urzędu Gminy Przemęt, ul. Jagiellońska 8, 64-234 Przemęt, lub złożyć za pomocą środków komunikacji elektronicznej (ePUAP lub e mail urzad@przemet.pl).
  • w formie elektronicznej na platformie Cyfrowa Demokracja:
    http://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/konsultacje-gminnego-planu-zagospodarowania-przestrzennego-w-przemet-3 (na platformie znajdą Państwo formularz online do złożenia opinii/komentarza oraz formularz w wersji do druku),
  • w formie elektronicznej na platformie geoportalgminy.pl:
    przemet.geoportalgminy.pl (na platformie znajdą Państwo interaktywną mapę oraz formularz online do złożenia opinii/komentarza z opcją zaznaczenia na mapie terenu, którego wniosek dotyczy).

Szczegółowe informacje o przebiegu procesu konsultacyjnego oraz składaniu wniosków znajdą Państwo na stronie internetowej: http://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/konsultacje-gminnego-planu-zagospodarowania-przestrzennego-w-przemet-3

Wójt Gminy Przemęt

                                                                                                                   /-/ Janusz Frąckowiak

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors