Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Światowy Dzień Pluszowego Misia w  naszym przedszkolu w Przemęcie  

W dniu 25 listopada w naszym przedszkolu w Przemęcie był obchodzony Dzień Misia. Wszystkie dzieci obchodziły ten dzień w swojej grupie. Każda grupa przygotowała swój program na ten szczególny dzień. W naszym przedszkolu jest też grupa, która nazywa się właśnie Misie. Nasze „Misie” rozpoczęły ten dzień od misiowego śniadanka, były kanapki oraz miodek, to co misie lubią najbardziej. Każda pani w swojej grupie przygotowała wiele atrakcji: były zabawy ruchowe, układanki Misiowe, wierszyki oraz  piosenki o Misiach, misiowe tańce no i oczywiście pomysłowe  prace plastyczne z Misiem w roli głównej.

 Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawiła dzieciom wizyta Pluszowego Misia Puchatka. Dzieci gorąco go witały w każdej grupie i wszyscy się pięknie zaprezentowali: składając życzenia Misiowi oraz tańcząc. Nasz gość przyniósł dla wszystkich dzieci słodką niespodziankę. Miś Puchatek swoją wizytą sprawił dzieciom ogromną niespodziankę.

 Wszyscy wiemy, że Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe imprezowanie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Informację przygotowała: Sylwia Małczak

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages