Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Sukcesy naszych sołectw w konkursie: „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”

2 grudnia 2020 r. został rozstrzygnięty konkurs „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”.

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną, uroczysta Gala wręczenia nagród laureatom odbyła się w wirtualnej przestrzeni, w wersji on-line na platformie ZOOM.

Oficjalnego otwarcia dokonał Pan Jacek Bogusławski Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

Konkurs „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego” przeznaczony jest dla gmin i powiatów oraz podległych im jednostek, a także organizacji, podmiotów gospodarczych i organizacji pożytku publicznego, zarejestrowanych na terenie województwa wielkopolskiego. Przypomnijmy, że Konkurs organizowany jest nieprzerwanie od 21 lat, ciesząc się dużym zainteresowaniem. Przyczynia się do aktywizacji i integracji lokalnych społeczności w sferze ochrony środowiska oraz działalności kulturowej. W tym roku zgłoszono 168 projektów z 60 Gmin i 25 Powiatów.

Laureatami konkursu z gminy Przemęt okazali się:

Podmiot Tytuł projektu Kwota
Rada Sołecka wsi Mochy we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich ZA TRADYCJĄ PRZEZ CAŁY ROK- IDĄ KULINARIA KROK W KROK 5 000 zł
Rada Sołecka sołectwa Nowa Wieś Taka sobie nauczka od babci i dziadka dla wnuczka 5 000 zł
Sołectwo Wsi Solec WESOŁE I CIEKAWE SPOTKANIA TEGO SIĘ W SOLCU NIE ZABRANIA 5 000 zł

Serdecznie gratulujemy !

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages