Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Mochy pięknieją!

Kilka dni temu zakończono prace związane z modernizacją elewacji, budową komina i przebudową kotłowni w budynku mieszkalno–usługowym w Mochach przy ul. Wolsztyńskiej 6 i 8.
Mocno zniszczona elewacja wymagała renowacji oraz pilnej przebudowy komina, który zagrażał bezpieczeństwu użytkowników budynku. W kotłowni budynku mieszkalno-usługowym w Mochach wymieniono piec C.O.. Decyzja związana z zakupem nowego pieca C.O. o mocy 100 kV SMART 5 VAIO jest spójna z kierunkiem rozwoju gminy, który stawia na czyste środowisko.
W ramach tego zadania wykonany został podjazd dla osób niepełnosprawnych przy wejściu głównym do budynku. Pomalowana została również elewacja świetlicy wiejskiej.
Wykonawcą tych prac był Zakład Budownictwa Ogólnego Sławomir Białasik, ul. Lniana 4, Leszno,
64-100.
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie z uwagi na zły stan wewnątrz filii bibliotecznej w Mochach wykonało prace polegające na położeniu nowej instalacji elektrycznej, usunięciu starych powłok szpachlowych na suficie oraz pomalowaniu ścian.
Całkowity koszt prac remontowych wyniósł 572 163,20 zł.
Zdaniem Pana Bogusława Tomiaka sołtysa wsi Mochy poprawiono znacznie estetykę wsi Mochy i bezpieczeństwo użytkowników budynku.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors