Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

I Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Przemęt

I Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Przemęt FOX  JUDO CUP przeszedł do historii . Stawiło się na nim  190  zawodników z 20 klubów wśród, których znalazł się jeden z czołowych klubów w kraju GKS Czarni Bytom. Rozegraliśmy go na czterech matach wyposażonych w elektroniczny system rozgrywania walk. To rozwiązanie zastosowaliśmy po raz pierwszy i doskonale się sprawdziło. Turniej przebiegł sprawnie i bez jakiegokolwiek zamieszania. Wśród startujących zaleźli się oczywiście także nasi zawodnicy zajmując odpowiednio:

– I m Martyna Skorupińska

– I m Kaja Wojciechowska

– II m Jędrzej Pikosz

– II m Antonii Plenzler

– II m Sebastian Jaskulski

– III m Dominika Gmerek

– III m Nicola Skubel

– III m Emilia Nowak

– III m Hieronim Tomiak

Uroczyste otwarcie poprowadziła Sekretarz Klubu Anna Lisiewicz witając przybyłych zawodników i ich trenerów oraz zaproszonych przybyłych gości Gospodarza Gminy Przemęt Wójta Pana Janusza Frąckowiaka, Przewodniczącą Rady Gminy Przemęt Panią Elżbietę Wita , Gospodarza obiektu Panią Dyrektor Małgorzatę Zielińską, Kierownik Wydziału Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu Panią Martę Sobierajską oraz  jednego ze sponsorów, którzy wspierają nasze działania na co dzień Pana Sebastiana Pabicha Betoniarnia Przemęt, a także V-ce Prezesa Okręgowego Związku Judo w Poznaniu Pana Mariusza Grońskiego.

Samego otwarcia dokonał Pan Wójt Janusz Frąckowiak, który powitał wszystkich w imieniu władz Gminy i życzył owocnych startów. Głos zabrały jeszcze Pani Dyrektor Małgorzata Zielińska i Pani Elżbieta Wita Przewodnicząca Rady Gminy.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju od strony finansowej  należą się  Urzędowi Gminy Przemęt oraz naszym sponsorom Panu Karolowi Kaminiarzowi Gospodarstwo Rolne Kaminiarz, Panu Sebastianowi Pabich Betoniarnia Przemęt, Panom Zbigniewowi i Grzegorzowi Pabich Betoniarnia Mochy oraz Panu Mateuszowi Szantyka Hurtownia Budowlana Mat-Bud Wieleń.

Dziękujemy również Pani Dyrektor Małgorzacie Zielińskiej za udostępnienie obiektu

Natomiast od strony technicznej żołnierzom z 5 Lubuskiego Pułku Artylerii w Sulechowie za pomoc przy zwożeniu i odwożeniu maty oraz za wsparcie podczas samego turnieju. Rodzicom , starszym zawodnikom, sympatykom klubu,  członkom kadry trenerskiej zaangażowanym w przygotowania, przeprowadzenie turnieju i porządkowanie obiektu po jego zakończeniu.

I na samym końcu ale jakże potrzebnym Paniom z obsługi  oraz wszystkim, którzy  przyczynili się do uświetnienia i przeprowadzenia tych zawodów, a nie zostali imiennie wymienieni.

Przygotowała:

Anna Lisiewicz

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors