Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

PROMESA NA ZAKUP CIĘŻKIEGO POJAZDU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO

Dnia 6 czerwca 2021 roku na terenie Muzeum Zamek Górków odbyła się uroczystość wręczenia promesy na zakup ciężkiego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Kaszczor.

Kwota dofinansowania to 500 000 zł z budżetu gminy oraz 186 000 zł z Narodowego jak i Wielkopolskiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz 314 000 zł przekazane przez zakłady ubezpieczeń.

W dniu 7 czerwca 2021 roku z roboczą wizytą przybyła na teren Gminy Przemęt posłanka na Sejm VIII i IX kadencji, politolog i działaczka samorządowa Pani Marta Kubiak.

Spotkanie w Urzędzie Gminy Przemęt było spowodowane otrzymaniem przez OSP Kaszczor promesy na ciężki pojazd ratowniczo-gaśniczy. W rozmowach toczących się również, wokół inwestycji na terenie Gminy Przemęt uczestniczyli także: Wójt Gminy Przemęt Pan Janusz Frąckowiak, Przewodnicząca Rady Gminy Przemęt Pani Elżbieta Wita, Prezes Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Przemęcie Pan Józef Pauch, Komendant Powiatowy PSP w Wolsztynie mł. bryg. Pan Roman Rembielak i Przewodniczący struktur PiS w Powiecie Wolsztyńskim Pan Artur Walczak-Mortezei.

Po spotkaniu Pani Poseł Marta Kubiak odwiedziła remizę OSP Kaszczor, plaże Gminną w Osłoninie oraz stadion SKS Helios w Buczu.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content