Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Zaproszenie do debaty nad Raportem o stanie Gminy Przemęt za 2020 rok

Szanowni Państwo!

Zgodnie z art. 28aa ust.1 ustawy o samorządzie gminnym opracowano i przedłożono Radzie Gminy Przemęt Raport o stanie Gminy Przemęt za 2020 rok. Raport  obejmuje podsumowanie działalności Wójta w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz  uchwał  Rady Gminy.

W dniu 24 czerwca 2021 r. o godz. 10.00 podczas sesji Rady Gminy Przemęt zostanie przeprowadzona debata nad raportem o stanie gminy, w której mogą zabierać głos mieszkańcy gminy.

Osoby pragnące uczestniczyć w debacie nad raportem, składają najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który została zwołana sesja, tj. do dnia 23 czerwca 2021r., Przewodniczącemu  Rady Gminy Przemęt pisemne zgłoszenie uczestnictwa w debacie poparte podpisami co najmniej 20 osób – mieszkańców Gminy Przemęt. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15 osób, chyba że rada postanowi o zwiększeniu tej liczby.

Zachęcam do udziału w debacie.

Przewodniczący
Rady Gminy Przemęt

/-/ Elżbieta Wita

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors