Wersja
WCAG
Przejdź do
mapy strony
Przejdź do menu Przejdź do treści strony

Konkurs „Aktywni w Wielkopolsce”

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ma ogromną przyjemność zaprosić do udziału w tegorocznej edycji Konkursu „Aktywni w Wielkopolsce”, odbywającego się w ramach konkursu Puchar Recyklingu, którego Województwo Wielkopolskie jest współorganizatorem. Celem Konkursu jest docenienie i nagrodzenie podmiotów z terenu województwa wielkopolskiego, które stworzyły najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów, promują nowe techniki w zakresie odbioru, zbiórki i odzysku i przygotowania do recyklingu oraz prowadzą skuteczną edukację ekologiczną.

Zgłoszenia konkursowe mogą nadsyłać gminy oraz związki i porozumienia międzygminne, zakłady gospodarki komunalnej, sortownie, przedsiębiorstwa zbierające i zagospodarowujące odpady a także instalacje komunalne działające na terenie województwa wielkopolskiego. Warunkiem udziału w Konkursie jest wypełnienie i przesłanie do dnia 31 sierpnia 2021 r. elektronicznego formularza zgłoszeniowego oraz wniosku szczegółowego, które są dostępne na stronie: www.pucharrecyklingu.pl

Oceniane będą ilości zebranych odpadów z podziałem na poszczególne frakcje. Dodatkowo pod uwagę brane będzie całościowe podejście do ochrony środowiska, w tym m.in. wdrożone rozwiązania związane z transportem, wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii w obiektach czy też podjęcie inicjatyw z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym.

Wyszukaj w serwisie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content